Informacje dla lekarzy

Szanowny Lekarzu, serwis lekarze.kraków.pl to szansa wyjątkowej prezentacji oferowanych usług. Obecność na naszych stronach daje gwarancję, że pacjenci będą mogli znaleźć pomoc w Państwa gabinecie lub przychodni. Informacje zamieszczone w naszym serwisie są zgodne z obowiązującymi przepisami o wykonywaniu zawodu lekarza.

 

 

Kierując się dążeniem do udostępnienia pacjentom jak największego zbioru informacji na naszych stronach czasowo publikujemy również bezpłatne prezentacje.

BEZPŁATNA PREZENTACJA OBEJMUJE WYŁĄCZNIE PODSTAWOWE INFORMACJE A JEJ USUNIĘCIE MOŻE  NASTĄPIĆ W KAŻDEJ CHWILI I BEZ ŻADNEGO POWIADOMIENIA LEKARZA.

Zamieszczenie informacji jest płatne według cennika dostępnego w redakcji i u naszych przedstawicieli a jej zakres wynika z rodzaju zakupionego pakietu informacyjnego. Istnieje możliwość selektywnego wybrania usług. Przykładowo przy zakupie pakietu „Standard” można dokupić poszczególne usługi z pakietów „Medium” i „Premium”.

Redakcja serwisu lekarze.krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść przekazanych lub pozyskanych z ogólnodostępnych źródeł informacji, które są zamieszczone w serwisie